Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies
×

Medik8 Physical Sunscreen, 90ml

Značka:
Chcete chrániť svoju pleť pred slnkom, ale štvú vás biele "šmuhy", ktoré na pokožke zanechávajú klasické krémy na opaľovanie? S prípravkom Physical Sunscreen sa ich nemusíte obávať. Neriskujte zbytočne predčasné starnutie pleti! Physical Sunscreen sa SPF 30 vás ochráni pred nebezpečnými UVA i UVB lúčmi.
Prečítajte si viac
40,00 € (s DPH)
(444,44 € l)
Vypredané
Opis
Ochrana aj pri dlhom slnení
Minerálna slnečná ochrana Physical Sunscreen je 100% fotostabilná, čo znamená, že svoj ochranný faktor nestratí ani po dlhom slnení na pláži. Vďaka SPF 30 s ním budete v bezpečí pred škodlivými UVA i UVB lúčmi. Okrem toho bude v bezpečí a mladistvá aj vaša pleť. Práve UVA žiarenie totiž býva odborníkmi označované za jedného z hlavných vinníkov predčasného starnutia pleti.
Prečo je výhodnejšia minerálna slnečná ochrana ako chemická?
Minerálnu ochranu pleť lepšie znáša. Physical Sunscreen je preto vhodný aj pri kozmetických liečbach, po ošetrení pleti laserom alebo peelingom. Physical Sunscreen však odporúčame používať nielen pri / po kozmetických a estetických procedúrach, ale v priebehu celého roka. Vďaka unikátnemu zloženiu dodáva pokožke pri vystavení ultrafialovému žiareniu extra ochranu proti poškodeniu voľnými radikálmi, pretože je bohatý na látky, ktoré ho absorbujú, ako aj na prírodné antioxidanty, ktoré sú tými správnymi bojovníkmi za omladenie pleti.
Pleť prípravok vďaka elegantnému zloženiu rýchlo absorbuje a na pokožke potom vďaka tomu nezostávajú nevzhľadné biele zvyšky.
Antioxidácia- nutná pre omladenie
Pomáha pokožku chrániť proti voľným radikálom
Je bohatý na prírodné antioxidanty, tie bojujú proti pôsobeniu voľných radikálov, ktoré sú zodpovedné za starnutie pokožky a celého organizmu
Vďaka tomu zachováva mladistvý vzhľad pokožky
Ponúka širokospektrálnu ochranu SPF 30 pred UVA / UVB žiarením
Žiadne biele fľaky na koži
Veľmi rýchlo sa vstrebáva
Nezanecháva biele stopy na koži
Ľahko sa rozotiera
Má vysoký ochranný faktor SPF 30
Neobsahuje chemickú slnečnú ochranu
Je dobre znášaný pokožkou
Ponúka širokospektrálnu ochranu
Jedná sa o 100% fotostabilnú minerálnu slnečnú ochranu
Zloženie, čo zablokuje UV lúče
Oxid zinočnatý a oxid titaničitý:
Širokospektrálna slnečná ochrana pred UVA a UVB lúčmi, ktorá zároveň stimuluje hojenie, zjemňuje a upokojuje pleť.
Thiotain:
Aminokyselina a prirodzený antioxidant, ktorý pôsobí preventívne proti poškodením spôsobeným UV žiarením, v koži recykluje vitamín C, zabezpečuje produkciu energie a inhibuje aktivitu enzýmu tyrozinázy.
Červené riasy:
Organizmy žijúce v plytkých vodách, kde sú vystavené extrémnym dávkam ultrafialového žiarenia. Produkujú v prírode najsilnejšej látky absorbujúce UV lúče a extrakt z týchto rias sám o sebe absorbuje UVA i UVB lúče.
Ochrana pri slnení alebo po kozmetických zákrokoch
Aplikujte v dostatočnom množstve na tvár, krk a dekolt. Produkty so SPF ochranou nanášajte po aplikácii hydratačnej starostlivosti, avšak pred nanesením make-upu.
Obsah balenia je 90 ml.
Prečítajte si viac
Detail produktu
M8-H-PS30

Materiál

Prevádzka
Trnava

COMODO CONCEPT

LOOKBOOK

ÚČET

NASTAVENIA