Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies
×

Pri nákupe v našom e-shope môžte odstúpiť od zmluvy bez udania dôvodu,

v súlade s ust. § 7 a nasl. Zákona č. 102/2014 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji na diaľku, a to do 14 dní od prevzatia tovaru. Majte na pamäti, že tovar musí byť nepoškodený, nepoužívaný a s visačkou.

Pokiaľ sa rozhodnete odstúpiť od zmluvy, je potrebné čo najskôr vyplniť Formulár na odstúpenie od zmluvy, ktorý nájdete TU . Vyberte si, či si želáte vrátiť peniaze alebo si budete priať tovar vymeniť za iný. Pri akýchkoľvek pochybnostiach s vyplnením formuláru nás neváhajte kontaktovať. 

Pokúsime sa celý proces skrátiť na minimum. Vrátenie peňazí alebo výmena za iný tovar musia byť zrealizované maximálne do 14 dní od obdržania nepoškodeného, nenoseného tovaru s visačkou. Keďže platby sú realizované cez bezpečnú platobnú bránu Cardpay, o vrátenie peňazí požiadame banku, ktorá následne vráti finančné prostriedky na účet, z ktorého bol tovar zaplatený.

Viac informácií nájdete v Obchodných Podmienkach na našej stránke.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na našej zákazníckej linke +421 911 776 644 v pracovných dňoch od 10:00 do 18:00 alebo e-mailom na shop@comodoconcept.sk.

Váš tím Comodo Concept

COMODO CONCEPT

LOOKBOOK

ÚČET

NASTAVENIA