Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies
×

Medik8 Advanced Night Eye, 15ml

Značka:
Unavené očné okolie potrebuje špeciálnu starostlivosť, ktorú mu dodá Advanced Night Eye. Nočný očný krém sa aj cez svoje nabité zloženie rýchlo vstrebáva a okamžite začína starať o jemnú pleť v očnom okolí, zatiaľ čo vy naberáte energiu počas spánku. Pripravte sa na ranný omladený vzhľad s redukovanými vráskami aj opuchmi a tmavými kruhmi pod očami.
Prečítajte si viac
47,00 € (s DPH)
Opis
Nočný očný krém
Advanced Night Eye je prvý Medik8 vyživujúci očný krém špeciálne určený pre aplikáciu večer. Zloženie navrhnuté s ohľadom na jemnú oblasť očného okolia hydratuje a vyhladzuje pleť a redukuje všetky známky jej starnutia, predovšetkým jemné vrásky a ryhy.
Proti vráskam okolo očí
Redukcia jemných vrások a rýh
Hydratácia pokožky
Funguje ako prevencia aj korekcia vrások
Určené pre všetky typy pleti
Proti tmavým kruhom pod očami
Redukcia tmavých kruhov pod očami
Znižuje výskyt opuchov v očnom okolí
Výživa pleti
Unikátny komplex pre najlepšiu starostlivosť o očné okolie
Obsiahnutý unikátny Midnight Repair Complex™, komplex látok určených pre rejuvenáciu pleti cez noc získaných z dragon fruit a aljašskej čučoriedky (muchovník olšolistý) spoločne s peptidom obnovujúcim pleť, poskytuje pleti antioxidačnú ochranu a počas noci neutralizuje škodlivý vplyv voľných radikálov z predchádzajúceho dňa. Tým napomáha zvrátiť či spomaliť vznik viditeľných vrások starnutia pleti, ktoré sa rozvíjajú v dôsledku ultrafialového žiarenia a znečistenia.
Peptid, čo vás zbaví vrások
Peptid Matrixyl 3000 podporuje produkciu kolagénu, čím spevňuje kontúry pleti v očnom okolí a vypína jemné linky a vrásky. Kofeín a hesperidín podporujú cirkuláciu pleti, čím napomáhajú rozjasneniu tmavých kruhov pod očami. Očné okolie je mladistvo rozjasnené a jemné na dotyk.
Nočná hydratácia pleti
Advanced Night Eye má veľmi jemnú hydratačnú konzistenciu. Vhodný pre tých, ktorí hľadajú účinný anti-ageing nočný očný krém, ktorý zároveň pokožku hydratuje. Nielen, že vyhladzuje vrásky, ale znižuje opuchy okolo očí a odstraňuje tmavé kruhy.
Očný krém s nabitým zložením
Midnight Repair Complex™:
Komplex látok určených pre rejuvenáciu pleti cez noc, ktorý v sebe kombinuje peptid obnovujúci pleť a extrakty z dragon fruit a aljašskej čučoriedky (muchovník olšolistý). Tieto tri silné antioxidanty bránia poškodeniu pleti voľnými radikálmi nahromadenému počas uplynulého dňa.
N-Acetyl Glukosamín:
Prirodzene sa vyskytujúca molekula v tele, ktorá pôsobí synergicky s produktmi s retinolom, a podporuje tak vlastnú produkciu kyseliny hyalurónovej v koži.
Hesperidín:
Hesperidín sa prirodzene vyskytuje v citrusových plodoch, pri lokálnej aplikácii stimuluje cirkuláciu krvi a posilňuje krvné kapiláry, čím zlepšuje vzhľad kruhov pod očami a rozjasňuje očné okolie. Pomáha znížiť výskyt opuchov a vačkov pod očami.
Matrixyl 3000:
Kombinácia peptidov, ktorá v pleti vyvoláva produkciu väčšieho množstva kolagénu, čím napomáha spevneniu a vypnutiu pleti a minimalizuje vrásky a jemné linky.
Kofeín:
Kofeín revitalizuje očné okolie a napomáha sťahovať krvné cievy, čím minimializuje tmavé kruhy pod očami.
Kyselina hyalurónová:
Priťahuje vlhkosť do okolia očí a poskytuje dlhodobú hydratáciu
Niacinamid (vitamín B3) a vitamín E:
Pre nočnú regeneráciu a ochranu pred poškodením voľnými radikálmi.
Večerné hýčkanie na 3 mesiace
Večer po očistení pleti naneste malé množstvo Advanced Night Eye pod oči a do oblasti okolo očí, vyhnite sa dolným a horným viečkam. Balenie s obsahom 15 ml vydrží až 100 aplikácií, teda minimálne tri mesiace.
Kombinujte s retinolom
Pre maximálny účinok proti vráskam okolo očí nanášajte najlepšie Advanced Night Eye po aplikácii séra s retinolom, ako je Retinol Eye TR.
Prečítajte si viac
Detail produktu
M8-H-ANE

Materiál

Prevádzka
Trnava

COMODO CONCEPT

LOOKBOOK

ÚČET

NASTAVENIA