Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies
×

Medik8 Eyelift ,15ml

Značka:
Produkt je novou verziou pôvodného produktu Eyelift, teraz v novom balení s pumpičkou bez prístupu vzduchu. Absolútna špička medzi prípravkami proti vráskam okolo očí. Intenzívny gél, ktorý vďaka svojmu zloženiu pomáha bojovať proti vráskam a strate pevnosti pokožky v oblasti očného okolia. Ako bonus odstraňuje tmavé kruhy pod očami a vypĺňa prepadnuté kruhy.
Prečítajte si viac
48,00 € (s DPH)
Opis
Redukcia očných vrások
Eyelift reprezentuje neinjekčnú technológiu pre vyplnenie rýh a vrások, navyše redukuje výskyt tmavých kruhov a opuchlín pod očami bez drastického prístupu. Eyelift, podobne ako ostatné výrobky značky Medik8 neobsahuje parabény a petrochemické látky, takže je vhodný aj pre citlivú pokožku. Vyvážené a účinné zloženie zaručí nielen redukciu očných vrások, ale celkovú regeneráciu očného okolia.
 
Proti tmavým kruhom pod očami
Posilňuje spojivové tkanivo okolo očí. Klinické štúdie potvrdili 32% obmedzenie opuchlín očí a 35% obmedzenie tmavých kruhov po 8 týždňoch. Stimuluje bunkovú komunikáciu a obnovu, čo významne pomáha redukovať jemné ryhy a vrásky okolo očí.
Hustá, ale napriek tomu jemná báza aktívne zavodňuje a obmedzuje stratu vlhkosti v citlivej oblasti okolo očí - očné okolie je regenerované.
Obsahuje špeciálne optické častice, ktoré odrážajú slnečné svetlo, aby vytvorili osobitné maskovanie cez tiene okolo očí.
 
Neinjekčná alternatíva liftingových postupov okolo očí
Redukuje vrásky, tmavé kruhy a opuchliny pod očami
Trvalý liftingový efekt po dobu až 24 hodín
Nevysušuje, nevyvoláva zvýšenú citlivosť ani podráždenie pokožky
Nelepivé
Neparfumované
Neobsahuje parabény
Bez petrochemických látok
Je ideálnym podkladom pod make-up
 
Určené pre
Mužov a ženy, 35 +
 
Zloženie pre najlepšiu starostlivosť o očné okolie
Matrixyl 3000:
Podporuje regeneráciu kože, stimuluje syntézu kolagénu, elastínu a kyseliny hyalurónovej.
 
Regu-Age - na opuchliny / zmenu zafarbenia:
Komplex účinných antioxidantov, ktoré pomáhajú zlepšiť mikrocirkuláciu a obmedziť opuchliny.
 
Eyeliss - na opuchliny:
Komplex klinicky preverených aktívnych látok zahŕňajúcich hesperidín, ktoré pomáhajú obmedziť opuchliny a vačky pod očami.
 
Haloxyl - pre presvetlenie:
Nová rozjasňujúca látka proti tmavým kruhom pod očami, ktorá pôsobí na základe zlepšeného krvného obehu a nie "bielením" pokožky. Obsahuje N-hydroxysuccinimid a chrysin.
 
Dermaxyl - na jemné ryhy:
Peptid využívajúci koncept Matrikiny-keramid 2, ktorý stimuluje bunkovú komunikáciu a obnovu, čím dochádza k redukcii jemných rýh.
 
Rigin - protizápalový
 
Reflexné optické častice:
Rozptyľujú okolité svetlo s cieľom skryť tiene pod očami.
 
 
Zbaví vás vrások okolo očí
Aplikujte malé množstvo gélu na pokožku pod a okolo oboch očí dvakrát denne. Odporúčame používať po dobu 60 dní, aby ste dosiahli maximálny účinok. Pre udržanie dosiahnutého výsledku potom používajte raz denne. Neprekračujte 2 aplikácie za 24 hodín. Pred nanesením ďalších produktov počkajte, kým sa prípravok vstrebe.
Obsah balenia je 15 ml gélu
Prečítajte si viac
Detail produktu
M8-P-EL

Materiál

Prevádzka
Trnava

COMODO CONCEPT

LOOKBOOK

ÚČET

NASTAVENIA