Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies
×

Medik8 Liquid Peptides, 30ml

Značka:
Sérum s peptidmi proti vráskam Liquid Peptides omladí vašu pleť. Špeciálna technológia s 30% kokteilom peptidov sa postará o redukciu existujúcich vrások a navyše zabráni ich ďalšiemu formovaniu. Vaša pleť bude jemná a vypnutá ako hodváb!
Prečítajte si viac
57,00 € (s DPH)
Opis
Omladenie s peptidmi
Peptidy sú v starostlivosti o pleť už klasickou ingredienciou. Je s nimi však jeden problém - nie je práve jednoduché dopraviť ich do kože, aby v nej mohli účinne pôsobiť. Ide totiž o pomerne veľké a zároveň hydrofilné molekuly, ktoré potrebujú špeciálny systém, ktorý im pomôže do kože vstúpiť. Vzhľadom k tomu, že sú hydrofilné, majú totiž problém prestúpiť lipidovými priestormi v okolí kožných buniek.
Technológia kozmetického dronu
Firma Medik8 preto vyvinula unikátnu technológiu doručenia peptidov dronom, ktorý zaistí, že účinnosť 30% roztoku s peptidmi nezníži jeho problémy s absorpciou. Dronom naviadzaný peptid medi je špecificky cielený na fibroblasty, bunky zodpovedné za produkciu kolagénu a elastínu.
Tento spôsob napomáha stimulovať produkciu kolagénu a elastínu, a pleť je vďaka tomu pružná a vyhladená.
Cielia na všetky viditeľné známky starnutia pleti
Vysoko hydratujúce zloženie s obsahom 30% zmesi peptidov s priekopníckym systémom absorpcie cieli na všetky viditeľné známky starnutia pleti. Pleť je vyživená, obnovená a s mladistvým vzhľadom.
Peptidy spevňujú a vyhladzujú pleť
Peptidy, ktoré vstupujú pomocou unikátnej technológie dronu až do kožných buniek, uľahčujú vstup do pleti ďalším peptidom a podporujú ich aktivitu. Vďaka Matrixyl 3000 produkujú kožné bunky viac kolagénu, Argirelox zasa znižuje kontrakcie mimického svalstva, čím minimalizuje vznik vrások. Oboje vedie k spevneniu a vyhladeniu pleti.
Proti vráskam z glykácie
Glykácia vzniká, keď sa v organizme začnú hromadiť cukry, ktoré ste skonzumovali v strave. Tie sa následne viažu na telesné bielkoviny, ako sú kolagén a elastín, čím utvárajú škodlivé A.G.E., produkty pokročilej glykácie. Výsledkom je deformácia kolagénu a spomalená obnova kožných buniek. Koža je potom povolená a viditeľnými známkami starnutia. Liquid Peptides obsahuje karnosin, ktorý pôsobí proti poškodeniu pleti glykáciou. Bráni totiž nadviazaniu cukrov na kolagén, ktorý vďaka tomu zostáva súdržný a nepodlieha rozkladu. Výsledkom je redukcia vrások a nárast elasticity pleti.
Dokonalá hydratácia
Kyselina hyalurónová s rôznou molekulovou hmotnosťou hydratuje pleť, do ktorej priťahuje vlahu z okolitého prostredia. Tým, že sérum obsahuje molekuly kyseliny hyalurónovej rôznej hmotnosti, dokáže prestúpiť do hlbších vrstiev pleti a zabrániť transepidermálnej strate vody.
4x účinok:
Hydratuje
Vyživuje
Obnovuje
Redukuje viditeľné jemné ryhy a vrásky
Aktívne látky
Bioline:
Prebiotikum obnovujúce prirodzený mikrobiom pleti, dodáva jej rozžiarený a zdravý vzhľad.
Karnosin:
Karnosin dokáže blokovať glykačný proces a zabraňuje vzniku vrások.
Matrixyl Synthe'6 (Palmitoyl tripeptid-38):
Stimuluje 6 základných a hlavných zložiek kožného matrixu:
Kolagén I - hlavná zložka kožného extracelulárneho matrixu
Kolagén III - vyrobený v počiatočných štádiách hojenia, pred tvorením kolagénu I
Kolagén IV - v procese hojenia
Fibronektín - glykoproteín, ktorý napomáha pri oprave tkaniva (viaže sa na kolagén a tým spolu s ďalšími zložkami zabezpečuje funkciu, pevnosť a pružnosť pleti)
Kyselina hyalurónová - hojí a zaceľuje rany, hydratuje a napomáha elasticite kože
Laminín-5 - glykoproteín, pod názvom kalinin, ktorý riadi migráciu kožných buniek.
Ranná a večerná nálož peptidov pre pokožku
Ráno a večer po čistení pleti vmasírujte sérum Liquid Peptides do pleti na tvári, krku a dekoltu. Pred aplikáciou hydratačného produktu nechajte dobre vstrebať.
Pre najlepší účinok kombinujte ráno s denným hydratačným a ochranným krémom Advanced Day Total Protect a očným krémom Advanced Day Eye Protect. Večer zaraďte sérum s vitamínom A Crystal Retinal a následne hydratačný krém Advanced Night Restore.
Balenie s obsahom 30 ml vydrží až 60 aplikácií, pri použití ráno a večer teda vystačí na intenzívnu mesačnú kúru.
Ak vrstvíte viac produktov naraz, použite ako prvý Hydr8 B5 - i 2x / deň, následne Liquid Peptides. Vitamín C (C-Tetra) a vitamín A (retinol) vždy nanášajte až po Liquid Peptides.
Vyhnite sa týmto produktom
Liquid Peptides nemožno kombinovať s produktmi Pure C15, Super C30, Super C30+ Intense a White Balance Brightening Serum alebo produktmi, obsahujúcimi kyselinu glykolovú, salicylovú či mandľovú, ktoré sa z pleti nezmývajú, ako napríklad Blemish Control Pads, Glycolic Acid Activator, Pore Minimising Tonic.
Liquid Peptides naopak môžete bez obáv kombinovať s produktmi C-Tetra a C-Tetra + Intense alebo produktmi na čistenie pleti s AHA a BHA kyselinami, ktoré sa z pleti zmývajú.
Prečítajte si viac
Detail produktu
M8-P-LP

Materiál

Prevádzka
Trnava

COMODO CONCEPT

LOOKBOOK

ÚČET

NASTAVENIA