Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies
×

Medik8 Micellar Moussea, 150ml

Značka:
Pne či štípe vaša pleť po odlíčení? S micelárnou penou Micellar Mousse sa vám to už nikdy nestane. Vďaka obsahu olivového oleja, extraktu z moringy olejodarnej a glycerínu pleť hydratuje, upokojuje, ale zároveň dokonale zbavuje nečistôt i mejkapu.
Prečítajte si viac
30,00 € (s DPH)
(200,00 € l)
Opis
Micelárna voda? Kdeže. Pena!
Micelárne vody zažívajú v posledných rokoch boom. Lenže micelárna voda nie je to isté ako micelárna pena! Micellar Mousse totiž posúva koncept micelárnej vody o niečo ďalej - jej luxusná krémová textúra odstraňuje z pleti make-up a nečistoty oveľa rýchlejšie ako bežné micelárny vody či penové čističe pleti. A aj keď si poradí aj s dlho držiacim make-upom, voči pleti zostáva jemná.
Jemná, ale zároveň účinná
Micellar Mousse v sebe vďaka forme peny spája to najlepšie z oboch kozmetických produktov - jej použitie je rýchlejšie a jednoduchšie než u bežných micelárny vôd aj penových čističov. Kombinuje v sebe jemnosť bestselleru od firmy Medik8, čistiacej peny Gentle Cleanse, a odličovaciu silu klasických micelárny vôd.
Posilňuje pleť vďaka enkapsulovanému olivovému oleju
Olivový olej sa v Micellar Mousse vyskytuje obalený v micelách, ktoré ho uvoľňujú v momente kontaktu s pleťou, ktorej prirodzenú ochrannú bariéru podporuje, obnovuje v nej obsah esenciálnych lipidov a uzamyká v nej hydratáciu.
Antioxidácia pokožky
Extrakt z moringy olejodarnej pôsobí antioxidačne a pleť chráni pred oxidačným stresom spôsobeným znečistením. Na pleti utvára ochranný film, ktorý ju bráni pred potenciálne škodlivými časticami v okolitom prostredí.
Ako fungujú micely?
Micela je guľa, ktorú tvoria drobné čistiace zvané tenzidy. Vnútri micely je lipofilné prostredie, ktoré na seba rado nadväzuje nečistoty, kožný maz alebo napríklad make-up. Ako sa na povrchu pleti utvára po kontakte s vodou jemná pena, tieto drobné čistiace micely na seba nadväzujú v tukoch rozpustné častice, jemne z kože sťahujú make-up aj ďalšie nečistoty. Micely na pleť navyše uvoľňujú vyživujúci olivový olej, ktorý pomáha rozložiť aj dlho držiaci make-upu a príjemne hydratuje pleť.
Detoxikácia pre pokožku
Extrakt z moringy olejodarnej pôsobí ako magnet na nečistoty, ktoré k sebe priťahuje a ktoré možno tak z pleti ľahko zmyť. Glycerín ešte viac podporuje hydratáciu pleti, ktorá je po umytí touto penou bez obsahu sulfátov hĺbkovo prečistená, osviežená a zjemnená.
Pre životné prostredie aj vašu peňaženku
Ročne s Micellar Mousse ušetríte až 1100 vatových tampónov, čo je super nielen pre životné prostredie, ale aj pre vašu peňaženku. Vzhľadom k tomu, že sa zaobídete bez tampónov, hnevať vás už nemusia ani zvyšky vaty, ktoré na pleti mnohokrát zostanú.
Bez nepríjemných pocitov pnutia
Ľahko sa rozprestiera po pleti, z ktorej odstraňuje make-up aj ďalšie nečistoty
Rýchle, jednoduché a príjemné každodenné čistenie
Pleť zanechá pripravenú na ďalšie kroky starostlivosti
Vhodná aj pre najcitlivejšiu pleť
Klinicky testované!
83% opýtaných potvrdilo, že Micellar Mousse odlíči pleť rýchlejšie ako bežné micelárny vody
93% dotazových je presvedčených, že ich pleť bola po umytí Micellar Mousse vyživená
93% dotazových považovalo svoju pleť po umytí Micellar Mousse hebkú a jemnú
Data pramenia zo štúdie vykonanej na 30 osobách, ktoré Micellar Mousse vyskúšali
Zloženie pre odlíčenie i hydratáciu
Olivový olej:
Ľahko rozpúšťa nečistoty, ktoré sa na pleti nahromadia počas dňa, spoločne s make-upom. Navyše vyživuje kožný plášť a v pleti obnovuje obsah prirodzených olejov.
Extrakt z moringy olejodarnej:
Moringa olejodarná je prirodzene bohatá na kyselinu olejovú, esenciálne mastnú kyselinu známu pre svoje hydratačné a ošetrujúce vlastnosti. Na pleti navyše utvára ochranný štít brániaci jej poškodeniu nečistotami z vonkajšieho prostredia.
Glycerín:
Hydratačná látka, ktorá sa prirodzene vyskytuje v pleti. Posilňuje ochrannú kožnú bariéru a znižuje transepidermálnu stratu vody.
Ranné čistenie a večerné odlíčenie
Ráno a večer vmasírujte dve až tri pumpičky Micellar Mousse na navlhčenú pleť a dôkladne zmyte. Najlepší účinok dosiahnete, keď Micellar Mousse použijete až po odlíčení dlho držiaceho či vodeodolného očného make-upu.
Micellar Mousse pre najlepší účinok na pleť ráno kombinujte s denným ochranným anti-aging krémom Advanced Day Total Protect a očným ochranným denným krémom Advanced Day Eye Protect. Večer Micellar Mousse doplňte nočnom gélovým sérom Crystal Retinal 6 s obsahom retinaldehydu a hydratačným nočným krémom Advanced Night Restore.
Balenie s objemom 150 ml vydrží až 100 aplikácií, teda na takmer dva mesiace každodenného používania.
Prečítajte si viac
Detail produktu
M8-C-MM

Materiál

Prevádzka
Trnava

COMODO CONCEPT

LOOKBOOK

ÚČET

NASTAVENIA